FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIA
Dokonałeś już wyboru samochodu, teraz czas wybrać najlepsze rozwiązanie finansowe dopasowane do Twoich potrzeb.

ODLICZENIE PODATKU VAT Od 01.04.2014 przedsiębiorca odlicza 50% podatku VAT (bez limitu kwotowego) w przypadku, gdy auto będzie wykorzystywane do celów prywatnych i firmowych, natomiast 100% odliczenia podatku VAT, gdy auto będzie wykorzystywane wyłącznie do celów firmowych 

Taka sama stawka odliczenia VAT obowiązuje w przypadku wszelkich wydatków związanych z zakupem i eksploatacją ww. samochodów.

LEASING Oferujemy leasing operacyjny oraz leasing finansowy na nowe bądź używane samochody.

Dzięki prostym formułom, nasi Klienci szybko otrzymują do użytkowania samochód bez ograniczenia jego wartości. Proponujemy leasing z wpłatą własną od 5%, czas trwania umowy leasingowej to nawet 60 m-cy, wartość końcowa (wykup) może osiągnąć 30% wartości pojazdu, co niesie za sobą dodatkowe korzyści podatkowe. Istnieje również możliwość finansowania według harmonogramu sezonowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

KREDYT Proponujemy finansowanie kredytem samochodu o dowolnej wartości. Finansujemy do 100% wartości pojazdu. Dzięki długiemu okresowi finansowania – aż do 60 m-cy – miesięczne raty są korzystne, dopasowane do indywidualnych możliwości Klienta. Do udzielonego kredytu zaliczamy także koszty ubezpieczenia komunikacyjnego oraz wyposażenie dodatkowe samochodu.

Stosujemy uproszczone procedury dokumentowania dochodów, finansujemy samochody nowe i używane do 4 lat, stosując tę samą szybką procedurę. W ofercie mamy możliwość zabezpieczenia spłaty kredytu na wypadek niezdolności do pracy lub innych zdarzeń losowych oraz bezrobocia. Oferta kredytu daje możliwość wcześniejszej spłaty całości kredytu bez odsetek i dodatkowych opłat. 

W zakresie finansowania leasingowego oraz kredytowego współpracujemy z wiodącymi na polskim rynku towarzystwami leasingowymi i bankami. 
UBEZPIECZENIE Naszym Klientom oferujemy możliwość ubezpieczenia samochodu w sprawdzonym i wiarygodnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym działającym na polskim rynku od wielu lat.

O ofertę zapytaj naszego doradcę.